Cennet Florya İmplant

Dişlerin köklerini ve yirmi yaş dişlerini de görebildiğimiz panoramik diş röntgeni Çekimi koşay ve maliyeti ucuz bir görüntüleme yöntemidir. İmplant Diş yapan klinikler panoramik diş röntgen cihazı bulundururlar. Çünkü implant uygulaması öncesi çene kemiğinin hacmi çok önemlidir. İmplant yapılmadan önce çene kemiğinin yüksekliği ve iki diş arasındaki boşlukta herhangi bir sorun olup olmadığı incelenmelidir.

İstanbul küçükçekmece cennet yan yolda bulunan diş Kliniği hem estetik diş uygulamaları hem de implant uygulaması yapan bir klinikdir. Konusunda uzman tecrübeli kadrosuyla size uygun tedavi seçeneklerini öğrenmek için 0 549 3474347 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.İmplant fiyatları alışılmış bir iş tedavi seçeneklerinden farklı maliyetler çıkarabilir. İyi bir diş tedavisinden beklenen özellik kendi dişiniz en yakın fonksiyon ve estetik sağlamasıdır. İmplantlar bu ihtiyaca cevap verdikleri için diş ekinleri ve hastalar tarafından en çok tercih edilen tedavi yöntemi olmuştur.

Özellikle tek diş eksikliği olan durumlarda boşluğun ön ve arkasındaki dişleri keserek yapılan köprü tedavisi bir takım dezavantajları nedeniyle günümüzde artık yerine implant tedavisine bırakmıştır. Çekilen diş bölgesinde yemiyim hacmi implant yapılması için vazgeçilmez ihtiyaçtır. Diş çekimi tramvay ile olduysa veya çekim belgesini de büyük bir kist veya iltahap nedeniyle kemik kaybı olduysa bu bölgeye implant yapmak güçleşir. Boşluk bölgede biyolojik olarak uygun olan durumlarda kemik tozu uygulayarak arttırılabilir. Ancak bu her zaman mümkün değildir. Dişhekimi size çekim boşluğuna implant yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi verebilir.  Biyolojik olarak uygun olan durumlarda kemik tozu uygulayarak kemik hacmi arttırılabilir. Ancak bu her zaman mümkün değildir. İşe kiminiz size çekim boşluğuna implant yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi verebilir.

İmplant yaptırmaya karar verdiğinizde En önemli koşul implant yapılacak yerdeki kemik hacminin olmasıdır.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s